اخبار

جلسه معارفه مدیرعامل جدید مجتمع فولاد غدیر نی ریز

2bc0231b-769a-465d-bd5a-bad5dc895c9e

در جلسه معارفه مدیرعامل جدید مجتمع فولاد غدیر نی ریز مطرح شد:
پایان بهار ۱۴۰۱؛ آغاز بهره برداری از واحد فولادسازی

مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر: اگر پیشرفت پروژه فولادسازی با همین آهنگ ادامه یابد ان شاالله ۳۱ خردادماه سال ۱۴۰۱ این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی ریز، جلسه معارفه مدیرعامل جدید این مجتمع دوشنبه ۱۹ مهرماه با حضور دکتر فاضل مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر و جمعی از مسئولین شهرستان در محل کارخانه برگزار شد.

مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر پیشرفت پروژه فولاد سازی را در ۶ ماه گذشته بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: اگر با همین آهنگ پیش برویم، ان شاالله ۳۱ خردادماه سال ۱۴۰۱ این پروژه به بهره برداری خواهد رسید و اشتغال ۶۰۰ نفری ایجاد خواهد شد.

وی افزود: برای تکمیل زنجیره تولید فولاد، راه اندازی کارخانه گندله سازی نیز در دستور کار است که با توجه به اتمام کارهای مطالعاتی امید است آغاز عملیات اجرایی آن با سرعت صورت پذیرد .

فاضل افزود: آقای مصطفی پور جوانی بورمند و انقلابی و یک نیروی چابک، توانمند، با قدرت درک بالا در صنایع فولادی، خوشنام و پرانرژی است که امید است بتواند از صد درصد توان منطقه استفاده کند. ایشان همچنین از زحمات دکتر مستقیمی مدیرعامل سابق مجتمع فولاد غدیر نی ریز تقدیر نمود.

در ادامه دکتر محسن مصطفی پور مدیرعامل جدید مجتمع فولاد غدیر نی ریز ضمن عرض خیر مقدم به مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر ، هیات همراه ایشان و مسئولین شهرستان و ابراز خرسندی از حضور در شهرستان نی ریز اظهار داشت: آنچه تا الان صورت گرفته حاصل دسترنج مدیران قبلی از جمله دکتر مستقیمی و مهندس زاهدیان بوده است که وظیفه میدانم از ایشان قدردانی نمایم .
وی تکمیل طرح های توسعه ای موجود و آغاز پروژه های دیگر در راستای ایجاد اشتغال پایدار را به عنوان مهمترین سرفصل های برنامه کاری خود عنوان کرد و افزود: با یک اراده جدی و مستحکم خدمت دوستان رسیدیم .دیگر مجالی برای تاخیر در اجرای پروژه نداریم و محملی هم وجود ندارد که تاخیرها را توجیه کنیم.

مصطفی پور با اشاره به تعامل دوگانه با مردم و مسئولین شهرستان، حمایت مردم و مسئولین از اقدامات توسعه ای مجتمع و خدمتگزار بودن مجتمع در راستای مسئولیت های اجتماعی را مهمترین عوامل رسیدن به توسعه پایدار عنوان کرد و افزود: مردم بدانند که ما هرگز توسعه صنعتی را اولی بر زندگی عادی و حیات عادی مردم قرار نخواهیم داد.

مدیرعامل جدید مجتمع فولاد غدیر نی ریز اظهار داشت: تکلیفی که برای خودم متصور هستم این است که ما وامدار خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران هستیم که امروز سرمایه‌گذاری غدیر در هر پروژه‌ای سرمایه گذاری کند محصول برداشت از درآمدهای این قشر است که میبایست امانت دار شایسته ای باشیم و تلاش نماییم سرمایه های این عزیزان منجر به ایجاد ارزش افزوده ، افزایش شغل و بهبود وضعیت معیشت مردم شود .

ارسال به ایمیل
چاپ این مطلب
Telegram
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

آخرین اخبار

پروژه ها

فعالیت های ما
پهنه های اکتشاف
بیشتر بدانید
فعالیت های ما
معادن
بیشتر بدانید
فعالیت های ما
صنایع معدنی
بیشتر بدانید
فعالیت های ما
صنایع غیر معدنی
بیشتر بدانید
Previous
Next